Kto sme?

Sme odborníci na výživu a vedci, milovníci rastlín, športoví fanatici a ochrancovia životného prostredia. Sme radi, že sme aktívni v prírode a cítime sa fit a vyrovnaní. Biotanicals sa zrodili z vášne pre výživu, šport a prírodu.

S Biotanicals vám chceme čo najviac uľahčiť koncepciu zdravého životného štýlu. Vyvážená a zdravá strava s vysoko kvalitnými bylinnými prísadami a zvýšeným obsahom vitamínov a minerálov - to znamená BIOTANICALS.

Naše potravinové doplnky vyrábame tiež z dôvodu ochrany životného prostredia. Všetky naše dózičky sú kompostovateľné, neobsahujú plasty a všetky nevyhnutné emisie kompenzujeme záväzkom k projektom na ochranu klímy.

Náš sľub

Žite zdravšie - Dodávame prírodné doplnky výživy plné vitamínov, mikroživín a rastlinných látok pre vašu maximálnu pohodu. S BIOTANICALS môžete podporiť imunitný systém, dosiahnuť športové ciele a nájsť rovnováhu v každodennom živote.

SME UNIKÁTNY, lebo naše produkty sú:

PRÍRODNÉ - RASTLINNÉ 🌱

Bez prísad a bez chemikálií - iba sila rastlinných a prírodných zložiek. Chceme vám ponúknuť tie najlepšie doplnky, ktoré majú vďaka svojej čistej forme najvyššiu biologickú dostupnosť. Prečo používať umelé výrobky, keď nám príroda už ponúka všetko, čo potrebujeme?

SME UNIKÁTNY, lebo sa staráme o životné prostredie

KLIMA NEUTRÁLNE 🌏

Staráme sa o našu planétu - Všetky emisie CO2 z našich produktov sme vykompenzovali prostredníctvom partnera v oblasti klímy v projektoch ochrany životného prostredia v plastovej banke. Ochrana nášho životného prostredia je pre nás rovnako dôležitá ako pre vás.  Preto dbáme čo najviac na jej ochranu. S BIOTANICALS podporujete ich ochranu a pomáhate rozhodovať o budúcnosti ďalších generácií.

SME UNIKÁTNY, lebo naše produkty sú:

KOMPOSTOVATEĽNÉ 🌿

Obaly bez plastov - Všetky naše dózičky sú vyrobené zo 100% cukrovej trstiny, a preto sú úplne kompostovateľné. Sklo alebo plast nedávajú zmysel z energetického ani ekologického hľadiska. Prečo sa teda spoliehať na nerozložiteľné látky, keď sa bez nich zaobídeme ľahko a ekologicky?

Naše produkty sú dostupné v lekárňach

Lekárne dôverujú našim výrobkom. Nájdete ich online a offline a získate tam rady. Určite sa dozviete veľa o svojich otázkach o zdraví a výhodách biotanikálov oproti konkurencii.

 

 

 

Žiadna položka