BoraTree Organic

NAJBLIŽŠIE K PRÍRODE, AKO JE TO LEN MOŽNÉ

Podpora zdravého životného štýlu našich zákazníkov prostredníctvom prémiových superfoods zmesí je našou prioritou, avšak nie jediným cieľom.

NAŠA VÍZIA A MISIA

Podporujeme našich zákazníkov v zlepšení ich zdravia, sily a vitality. Vyrábame superfoods zmesi (v práškovej forme) a pridávame ich do našich superfoods tyčiniek. Tieto produkty vyrábame z čisto prírodných a bio certifikovaných rastlinných zložiek bohatých na živiny bez umelých sladidiel, príchutí, konzervantov či geneticky modifikovaných organizmov (GMO).

NAŠE HODNOTY

Vždy sme verili, že kombinácia pohybu, pestrej a vyváženej stravy s kvalitnými doplnkami výživy a potravinami je kľúčom k vitálnemu telu a mysli. Toto sú základné piliere pre vytvorenie produktov BoraTree, ktoré sú stelesnením našich hodnôt:

  • Vitalita na prvom mieste
  • Prísna kontrola kvality
  • Prémiové produkty v harmónii s prírodou
  • Robíme to srdcom

NAŠE ODHODLANIE POMÁHAŤ

Naším dlhodobým cieľom je pomáhať druhým. Zakúpením našich produktov prispievajú zákazníci na organizáciu O.U.R. (Operation Underground Railroad) zameranú na záchranu a následnú starostlivosť o deti, ktoré sa stali obeťou obchodovania s ľuďmi.

V našom portfóliu nájdete bio certifikované superfoods zmesi v štandardnom a kompaktnom balení, ktoré obsahujú aj naše prémiové superfoods vegánske tyčinky.

Prajeme dobrú chuť!

BoraTree Organic Superfoods

Žiadna položka