Noili

Noili je slovenská kozmetická značka, ktorá vyrába v malých šaržiach. O to viac si cenia každú reakciu od svojich zákazníčok. Pozitívna skúsenosť s Noili olejmi alebo sérami a jej zdieľanie je to, čo Noili pomáha rásť.

Ako vznikla v Noili myšlienka zaoberať sa kozmetikou?

"Kozmetika bola vždy dennou súčasťou môjho osobného rituálu starostlivosti o seba. A čo si budeme nahovárať, nápad prišiel prirodzene, s vekom, kedy som začala vnímať prvé známky starnutia. Bavilo ma hľadať, ktoré látky sú naozaj účinné a môžu pomôcť spomaliť neodvratný proces. Noili vzniklo vyslovene z osobnej túžby po niečom jednoduchom a fungujúcom. Trh je plný možností, niekedy sa ťažko zorientovať."

V čom je Noili iné?

"Som presvedčená, že oleje Noili znamenajú jednoduchú a dokonalú starostlivosť o pleť. Sú vytvorené tak, aby poskytovali pokožke všetko a iba to, čo potrebuje. Ingrediencie, ktoré používame ma doslova očarili svojimi vlastnosťami, sú vždy čerstvé, a zloženie je naformulované tak, aby bolo podobné prirodzenému zloženiu kožného mazu. Nepoužívame populárne esenciálne oleje, ktoré môžu pôsobiť ako alergény a v kombinácii so slnečným žiarením pokožke škodiť. Ani žiadne parfémy. Noili sa na nič nehrá, je to čistá a jednoduchá starostlivosť pre všetky typy pleti. Stačí ju dlhodobo používať a efekt sa určite dostaví."

Čo potrebuje podľa vás svet od kozmetiky?

"Zaujímavá otázka. Myslím si, že vo svete skin care potrebujeme to isté, čo vo všetkom. Striedmosť, jednoduchosť, minimalizmus a dôveru vo výrobcu. Ak na pokožku nanášame množstvo látok z nepreberného počtu produktov, do ktorých nás aj tento svet núti, môžeme si paradoxne poškodiť. Pleť v skutočnosti potrebuje toho menej. V Noili máme iba niekoľko produktov, rad výživných pleťových olejov podľa typu pleti a dve anti-aging séra s aktívnymi látkami, ktoré majú vynikajúce zloženie aj s menším počtom ingrediencií. Krása Noili pochádza z mála."

MUDr. Zuzana Gyárfášová, zakladateľka Noili

Filozofia Noili

Noili je jednoduchá starostlivosť o pleť využívajúca silu prírodných extraktov a poznatky lekárskej vedy pre zdravší, mladistvejší vzhľad všetkých typov pokožky.

Minimalizmus

Priemerná kozmetická rutina dnes pozostáva z približne deviatich kozmetických produktov, krokov. Predstavte si to množstvo ingrediencií, ktorým je pokožka denne vystavená. Paradoxným výsledkom môže byť podráždenie a zvýšená citlivosť. Pleť pre svoje zdravie potrebuje menej, a vyžaduje pomerne jednoduchú starostlivosť. Pleťové oleje a séra Noili poskytujú pleti všetko a iba to, čo naozaj potrebuje.

Čerstvosť

Orientujeme sa na výrobu malých šarží. Naším cieľom je výroba menšieho množstva vždy čerstvých a vysoko účinných pleťových olejov. Metódou používanou na predĺženie trvanlivosti krehkých rastlinných olejov je rafinácia. Tá však mení ich vlastnosti - ochudobňuje oleje o cenné vitamíny, antioxidanty, fosfolipidy – látky, ktoré sú v starostlivosti o pleť mimoriadne dôležité. Naše oleje sú nerafinované. To je zárukou, že sú plné synergicky pôsobiacich živín.

Bezpečnosť

Nepoužívame škodlivé kozmetické suroviny, alergény, dráždivé látky, syntetické parfumy, konzervanty a farbivá, nestabilné vitamíny ani minerálne oleje. Noili pleťové oleje sú vhodné aj pre veľmi citlivú pleť. Neobsahujú komedogénne látky (neupchávajú póry).

Rýchle info Slovenská značka
Noili Rich Beauty Oil pre všetky typy pletiNoili Rich Beauty Oil pre všetky typy pleti

Noili Rich Beauty Oil pre všetky typy pleti

Momentálne vypredané
od 18,90 Eur
Obzvlášť zvláčňujúca kompozícia vzácnych olejov a voskov, bohatá na cenné lipidy a antioxidanty. Pre vyšší podiel protizápalovo pôsobiacich…
Rýchle info Slovenská značka
Noili DUO Anti-age sada Deň a noc (2x15ml)Noili DUO Anti-age sada Deň a noc (2x15ml)

Noili DUO Anti-age sada Deň a noc (2x15ml)

Momentálne vypredané
57,90 Eur
Praktické dvojbalenie olejových sér s aktívnymi látkami, ktoré sú určené na celodennú starostlivosť a intenzívnu výživu pre všetky typy…