AMYLON Palacinky celozrnné BIO 250g


Amylon

Zmes na prípravu celozrnných palaciniek v biokvalite od tradičného českého výrobcu Amylon. Bez pridaného cukru. Jednoduchá a rýchla príprava. Palacinky možno dochutiť na slano i na sladko. viac

Značka: Amylon Kód produktu: 242009

1,60 Eur s DPH
Skladom
ks

Zmes na prípravu celozrnných palaciniek v biokvalite od tradičného českého výrobcu Amylon. Bez pridaného cukru. Jednoduchá a rýchla príprava. Palacinky možno dochutiť na slano i na sladko.

Pšenica pochádza z divokých tráv a patrí k najstarším plodinám pestovaným človekom. Sprevádza nás od počiatkov poľnohospodárstva, teda mnoho tisíc rokov. Za tú dobu samozrejme vzniklo veľa druhov a odrôd.

Planéta Zem každý rok vydá 600 miliónov ton pšenice, ktoré poskytnú potravu miliardám ľudí. Táto obilnina zostáva základom výživy človeka a poskytuje potravu väčšiemu počtu obyvateľov planéty než ktorákoľvek iná plodina. Celozrnná pšeničná múka sa od bežnej múky líši obsahom otrúb.

Táto zmes na palacinky je jedným z BIO produktov od spoločnosti Amylon. Ocenia ho predovšetkým spotrebitelia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia. BIO potraviny vždy prechádzajú systémom kontrôl a certifikácie, ktorý zabezpečuje ich kvalitu a umožňuje im niesť toto označenie.

Návod na prípravu

  1. Obsah vrecka vysypeme do misy a pridáme asi 400 ml studenej vody, 1 vajce, dobre premiešame a necháme 2 minúty odležať.
  2. Na vyhriatej panvici potretej olejom smažíme tenké palacinky. Z pripraveného cesta sa vytvorí cca 8 - 10 palaciniek.

Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 1 349 kJ / 319 kcal
Tuky: 1,9 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,0 g
Sacharidy: 59,0 g
z toho cukry: 0,0 g
Bielkoviny: 12,0 g
Soľ: 1,3 g

Zloženie
Pšeničná múka celozrnná * 91%, sušené MLIEKO *, kypriaci látka (vínan draselný, uhličitany sodné), morská jedlá soľ. Môže obsahovať stopy vajec. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Alergény
Lepok, Mlieko

Skladovanie
Skladujte v suchu.

Legislatívne zaradenie: Mlynský obilný výrobok - zmes na prípravu hotového pokrmu.
Poľnohospodárska produkcia: EU / Mimo EÚ

Parametre

Veľkosť balenia 250g
Krajina pôvodu EÚ / Mimo EÚ
Certifikáty Ekologické poľnohospodárstvo EU, Produkt ekologického zemědělství