AMYLON Vanilkový cukor BIO 8g


Amylon

BIO vanilkový cukor slúži ako prísada na pečenie a zvýraznenie chuti kysnutých, trených a piškótových ciest. Pridáva sa do krémov, tvarohov, zmrzlín a koktailov. Je vhodný na posypanie koláčov, palaciniek alebo kaše. viac

Značka: Amylon Kód produktu: 421024

0,40 Eur s DPH
Skladom
ks

BIO vanilkový cukor slúži ako prísada na pečenie a zvýraznenie chuti kysnutých, trených a piškótových ciest. Pridáva sa do krémov, tvarohov, zmrzlín a koktailov. Je vhodný na posypanie koláčov, palaciniek alebo kaše.

Sladká chuť je človeku prirodzene príjemná a často je obľúbená hlavne u detí. BIO vanilkový cukor je kvalitnou alternatívou bežne dostupného.

Neobsahuje syntetické aróma, ale rozdrvené vanilkové struky. Jeho hlavnou zložkou je trstinový cukor, ktorý sa vyrába z cukrovej trstiny jej lisovaním a následne varením získanej šťavy.

Tento vanilkový cukor je jedným z BIO produktov od spoločnosti Amylon. Ocenia ho predovšetkým spotrebitelia so záujmom o ekologické poľnohospodárstvo a udržateľný systém hospodárenia. BIO potraviny vždy prechádzajú systémom kontrôl a certifikácie, ktorý zabezpečuje ich kvalitu a umožňuje im niesť toto označenie.

Tipy a recepty na použitie BIO vanilkového cukru:

  • pečenie - vanilkovým cukrom ozvláštnite svoje klasické múčniky
  • krémy - aj studené dezerty môžete prevoňať vanilkou
  • kaša - potom, čo si svoje obľúbené raňajky posypete ovocím, orechmi alebo semienkami, zasypte ju navrch ešte vanilkovým cukrom
  • zmrzlina - obľúbenú vanilkovú zmrzlinu máte s naším vanilkovým cukrom hotovú raz dva
  • nápoje - vanilkový cukor prinesie novú chuť do horúceho čaju aj do chladivého kokteilu

Návod na prípravu
Ako prísada na pečenie a zvýraznenie chuti kysnutých, trených a piškótových ciest, pridáme do krémov, tvarohov, zmrzlín a koktailov, sypeme ním koláče, palacinky alebo kaše.

Výživové údaje na 100 g
Energetická hodnota 1 692 kJ / 398 kcal
Tuky: 0,2 g
z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,0 g
Sacharidy: 98,9 g
z toho cukry: 98,0 g
Bielkoviny: 0,1 g
Soľ: 0,01 g

Zloženie
Cukor trstinový *, bourbon vanilka mletá (min. 1,5%). Môže obsahovať stopy lepku, mlieka a vajec. * Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Skladovanie
Skladujte v suchu.

Legislatívne zaradenie: Prírodné sladidlo - cukor s prísadami.
Poľnohospodárska produkcia: EU / Mimo EÚ

Parametre

Veľkosť balenia 8g
Krajina pôvodu EÚ / Mimo EÚ
Certifikáty Ekologické poľnohospodárstvo EU, Produkt ekologického zemědělství