Argiletz Biely íl ultra ventilovaný maska a kúpeľ 200g


Argiletz

Maska a kúpeľ v jednom z bieleho ílu je vhodná pre všetky typy pleti. Má vysoký obsah minerálov a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Pokožku zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú. Pri zmývaní pôsobí tiež ako jemný peeling. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 922029

7,60 Eur s DPH
Skladom
ks
Maska a kúpeľ v jednom z bieleho ílu je vhodná pre všetky typy pleti. Má vysoký obsah minerálov a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Pokožku zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú. Pri zmývaní pôsobí tiež ako jemný peeling.
 
ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU
 
Maska & kúpeľ z bieleho ultra ventilovaného ílu od Argiletz pokožku jemne čistí, detoxikuje a zjednocuje jej farebný odtieň. Pokožku úžasne rozžiari a zároveň ju obohacuje o celú radu minerálnych látok. Je vhodná pre všetky typy pleti, ktoré trápi zašednutá a nezdravá farba a potrebujú dodať trochu povzbudenia.
 
Maska pri zmývaní vykonáva aj jemný peeling - drobné čiastočky ílu majú abrazívny účinok, odstraňujú odumreté zašednuté kožné bunky a zanechajú pleť krásne hladkú, rozžiarenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť. Pokožku prekrvuje a pri pravidelnom používaní pomáha tiež odďaľovať proces starnutia. Íl môžete použiť ako masku na tvár alebo ako zábal na celé telo. Stačí ho zmiešať s vodou na potrebnú hustotu. Môžete ho tiež zmiešať s vybranou kvetovou vodou alebo v prípade suchšej pleti s kvalitným rastlinným olejom. Na prípravu detoxikačného kúpeľa íl jednoducho prisypte do vody.
 
Krajina pôvodu: Francúzsko

Parametre

Veľkosť balenia 200g
Krajina pôvodu Francúzsko