Argiletz Červený íl ultra ventilovaný maska a kúpeľ 200g


Argiletz

Maska a kúpeľ v jednom z červeného ílu je vhodná predovšetkým pre suchú pleť. Má vysoký obsah minerálov, predovšetkým železa a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Detoxikuje, jemne čistí, pôsobí ako peeling a pokožku zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 922025

5,60 Eur s DPH
Skladom
ks
Maska a kúpeľ v jednom z červeného ílu je vhodná predovšetkým pre suchú pleť. Má vysoký obsah minerálov, predovšetkým železa a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Detoxikuje, jemne čistí, pôsobí ako peeling a pokožku zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú.
 
ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU
 
Ultra ventilovaný červený íl od Argiletz funguje ako maska ​​aj kúpeľ v jednom. Tento íl pochádza z Francúzska, je bohatý na draslík a oxidy železa. Vďaka vysokému obsahu železa dokáže krásne prekrviť a rozjasniť pleť. Vyniká tiež svojimi čistiacimi, regeneračnými a detoxikačnými schopnosťami. Má veľmi široké využitie. Môžete ho použiť ako masku na pleť, zábal na celé telo alebo do kúpeľa. Využíva sa aj pri no poo metóde umývania vlasov. Íl má silné detoxikačné a čistiace účinky, ale zároveň pôsobí veľmi jemne a pokožku nedráždi. Efektívne čistí upchaté póry a odstraňuje "čierne bodky". Pôsobí veľmi šetrne, takže je vhodný aj pre suchú a citlivú pleť.
 
Pri zmývaní tiež vykonáva jemný peeling - jeho drobné čiastočky majú abrazívny účinok, odstraňujú odumreté zašednuté kožné bunky a zanechajú pleť krásne hladkú, rozžiarenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť. Pokožku prekrvuje a pri pravidelnom používaní pomáha tiež odďaľovať proces starnutia. Zlepšuje tiež stav problematickej pokožky, ktorú trápia ekzémy či akné. Íl stačí zmiešať s vodou na potrebnú hustotu. Môžete ho tiež zmiešať s vybranou kvetovou vodou alebo v prípade veľmi suchej pleti s kvalitným rastlinným olejom. V prípade prípravy detoxikačného kúpeľa ho jednoducho prisypte do vane.
 
NÁVOD NA PRÍPRAVU
 
Na vonkajšie použitie! 2-3 lyžičky zmiešajte za pomoci drevenej špachtličky s vodou, alebo kvetovou vodou na jemnú kašičku, ktorú necháme pár minút odpočívať.
  • Ako maska: Naneste na tvár, vrátane oblasti okolo očí. Nechajte pôsobiť 10 minút a potom opláchnite vlažnou vodou. Pokožku osušte a použite hydratačný krém. Počas použitia nesmie na pokožke zaschnúť!
  • Na vlasy: Naneste do vlasov, nechajte pôsobiť 10-15 minút, potom opláchnite a vlasy umyte šampónom, ako obvykle.
  • Kúpeľ: 200g ílu rozmiešajte vo vani. Môžete pridať pár kvapiek obľúbeného éterického oleja. Relaxujte 20 minút. Osprchujte sa.
Krajina pôvodu: Francúzsko
 
Zloženie: 100% íl

Parametre

Veľkosť balenia 200g
Krajina pôvodu Francúzsko