Argiletz Detská zubná pasta s bielym a ružovým ílom s jahodovou príchuťou 75ml BIO


Argiletz

Zubná pasta má príjemnú jahodovú príchuť, vďaka ktorej si vaše deti čistenie zubov zamilujú. Má 100% prírodné zloženie, takže sa nemusíte báť, keby ju vaše dieťa náhodou trochu prehltlo. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 926032

9,30 Eur s DPH
Skladom
ks
Zubná pasta má príjemnú jahodovú príchuť, vďaka ktorej si vaše deti čistenie zubov zamilujú. Má 100% prírodné zloženie, takže sa nemusíte báť, keby ju vaše dieťa náhodou trochu prehltlo.
 
ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU
 
Pasta obsahuje jemný ružový a biely íl. Oba íly majú úžasnú schopnosť na seba viazať nečistoty a detoxikovať. Zároveň sú bohaté na minerály a ďalšie stopové prvky, takže sa aktívne podieľajú na remineralizácii zubnej skloviny a spevňovaní ďasien. Pasta zuby jemne čistí a zároveň obnovuje prirodzenú ústnu mikroflóru. Je vhodná pre deti od 36 mesiacov. Obsahuje upokojujúci hydrolát z medovky, ktorý pomáha tíšiť podráždenie ďasien pri prerezávaní mliečnych zúbkov.
 
Pasta samozrejme neobsahuje fluorid, fluór ani laurylsulfát sodný, ktorý sa v bežných pastách používa ako penidlo, má nepriaznivé alergizujúce účinky a môže vyvolať tvorbu áft v dutine ústnej. Pastu môžete používať aj pri homeopatickej liečbe. Je jemne dosladená extraktom zo stévie. Neobsahuje žiadne živočíšne zložky, takže je vhodná aj pre malých vegánov.
 
Využitie: Odporúčame 3x denne čistiť zuby po dobu troch minút.
 
Krajina pôvodu: Francúzsko

Parametre

Veľkosť balenia 75ml
Krajina pôvodu Francúzsko