Argiletz Ghassoul íl ultra ventilovaný 200g


Argiletz

Marocký íl s vysokým obsahom minerálov má celý rad priaznivých účinkov na pokožku celého tela i vlasy. Môžete z neho namiešať masku na tvár, zábal na celé telo, umyť si s ním vlasy alebo ho pridať do kúpeľa. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 922028

10,20 Eur s DPH
Skladom
ks
Marocký íl s vysokým obsahom minerálov má celý rad priaznivých účinkov na pokožku celého tela i vlasy. Môžete z neho namiešať masku na tvár, zábal na celé telo, umyť si s ním vlasy alebo ho pridať do kúpeľa.
 
ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU
 
Marocký íl Ghassoul od Argiletz (alebo inak tiež rhassoul) má veľmi široké využitie. Môžete ho použiť ako masku na pleť či zábal na celé telo. Využíva sa aj pri no poo metóde umývania vlasov. Marocké ženy rhassoul predtým používali namiesto mydla aj šampónu k očiste celého tela. Íl má silné detoxikačné a čistiace účinky. Efektívne čistí upchaté póry a odstraňuje "čierne bodky" a tiež prebytočnú mastnotu. Je teda vhodným pomocníkom hlavne pre mastnú pleť, ktorú pomáha normalizovať.
 
Pri zmývaní tiež vykonáva jemný peeling - jeho drobné čiastočky majú abrazívny účinok, odstraňujú odumreté zašednuté kožné bunky a zanechajú pleť krásne hladkú, rozžiarenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť. Pokožku prekrvuje a pri pravidelnom používaní pomáha tiež odďaľovať proces starnutia. Zlepšuje tiež stav problematickej pokožky, ktorú trápia ekzémy či akné. Íl stačí zmiešať s vodou na potrebnú hustotu. Môžete ho tiež zmiešať s vybranou kvetovou vodou.
 
NÁVOD NA PRÍPRAVU
 
Na vonkajšie použitie! 2-3 lyžičky zmiešajte za pomoci drevenej špachtličky s vodou, alebo kvetovou vodou na jemnú kašičku, ktorú necháme pár minút odpočívať.
Ako maska: Naneste na tvár, vrátane oblasti okolo očí. Nechajte pôsobiť 10 minút a potom opláchnite vlažnou vodou. Pokožku osušte a použite hydratačný krém. Počas použitia nesmie na pokožke zaschnúť!
 
Krajina pôvodu: Francúzsko
 
Zloženie: 100% íl

Parametre

Veľkosť balenia 200g
Krajina pôvodu Francúzsko