Argiletz Ghassoul íl v tube na priame použitie 150g


Argiletz

Marocký íl v tube s vysokým obsahom minerálov má celý rad priaznivých účinkov na pokožku celého tela a vlasov. Je určený na priame použitie, takže nemusíte pridávať vodu a môžete rovno aplikovať na pleť, telo či na vlasy. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 922027

7,90 Eur s DPH
Skladom
ks
Marocký íl v tube s vysokým obsahom minerálov má celý rad priaznivých účinkov na pokožku celého tela a vlasov. Je určený na priame použitie, takže nemusíte pridávať vodu a môžete rovno aplikovať na pleť, telo či na vlasy.
 
ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU
 
Marocký íl Ghassoul od Argiletz (alebo inak tiež rhassoul) je namiešaný v tube s vodou a je určený na priame použitie. Nemusíte ho už znovu miešať s vodou, stačí aplikovať. Ghassoul má veľmi široké využitie. Môžete ho použiť ako masku na pleť či zábal na celé telo. Využíva sa aj pri no poo metóde umývanie vlasov. Marocké ženy rhassoul predtým používali namiesto mydla aj šampónu k očiste celého tela. Íl má silné detoxikačné a čistiace účinky. Efektívne čistí upchaté póry a odstraňuje "čierne bodky" a tiež prebytočnú mastnotu. Je teda vhodným pomocníkom hlavne pre mastnú pleť, ktorú pomáha normalizovať.
 
Pri zmývaní tiež vykonáva jemný peeling - jeho drobné čiastočky majú abrazívny účinok, odstraňujú odumreté zašednuté kožné bunky a zanechajú pleť krásne hladkú, rozžiarenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť. Pokožku prekrvuje a pri pravidelnom používaní pomáha tiež odďaľovať proces starnutia. Zlepšuje tiež stav problematickej pokožky, ktorú trápia ekzémy či akné.
 
NÁVOD NA PRÍPRAVU
  • Umývanie vlasov: Naneste do vlasov, vmasírujte, nechajte pôsobiť 15 minút, opláchnite.
  • Vlasová maska: Do ílovej pasty pridajte ružovú alebo jasmínovú vodu, alebo arganový olej. Naneste na vlasy od korienkov po končeky. Zabaľte hlavu do teplého uteráka a nechajte pôsobiť 15 minút. Dôkladne opláchnite.
  • Pleťová maska: Aplikujte ľahkou masážou na tvár, nechajte pôsobiť 10 minút. Opláchnite.
 
Krajina pôvodu: Francúzsko
 
Zloženie: Terre Marocain, aqua

Parametre

Veľkosť balenia 150g
Krajina pôvodu Francúzsko