Argiletz Pleťová čistiaca maska so zeleným ílom textilná 3ks


Argiletz

Textilná pleťová maska ​​so zeleným ílom pre mastnú pleť. Odstraňuje nadmerný maz a zjemňuje pokožku. Je 100% biodegradabilná. Má praktické a rýchle použitie a umožňuje dosiahnuť efektívnejších výsledkov vďaka koncentrovanejšiemu pôsobeniu ílu. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 943778

7,60 Eur s DPH
Skladom
ks
Textilná pleťová maska ​​so zeleným ílom pre mastnú pleť. Odstraňuje nadmerný maz a zjemňuje pokožku. Je 100% biodegradabilná. Má praktické a rýchle použitie a umožňuje dosiahnuť efektívnejších výsledkov vďaka koncentrovanejšiemu pôsobeniu ílu.
 
ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU
 
Pleťová čistiaca textilná maska ​​so zeleným ílom od Argiletz má veľmi praktické použitie. Uľahčuje proces zmývania, ktorý pri klasickom použití ílu môže byť trochu náročný a zdĺhavejší. Táto maska ​​využíva silnejšieho účinku zeleného ílu, ktorým je napustené plátno z rastlinnej celulózy. Maska má čistiaci účinok a pomáha zmierňovať nadmernú produkciu mazu. Je preto vhodná predovšetkým pre mastný typ pleti. Balenie obsahuje tri plátnové masky. Plátno z textilnej rastlinnej celulózy je kompletne biodegradabilné.
 
Zelenému ílu sa inak hovorí aj francúzsky kvôli jeho pôvodu. Má silné detoxikačné a čistiace účinky, ale zároveň pôsobí veľmi jemne a pokožku nedráždi. Efektívne čistí upchaté póry a odstraňuje "čierne bodky" a tiež prebytočnú mastnotu.
 
Krajina pôvodu: Francúzsko

Parametre

Veľkosť balenia 3ks
Krajina pôvodu Francúzsko