Argiletz Pleťová maska pre mastnú pleť zelený íl 100g


Argiletz

Maska zo zeleného ílu má vysoký obsah minerálov a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Zelený íl pôsobí priaznivo predovšetkým na stav mastnej a problematickej pokožky. Maska pôsobí tiež ako jemný peeling. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 943512

5,80 Eur s DPH
Skladom
ks

Maska zo zeleného ílu má vysoký obsah minerálov a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Zelený íl pôsobí priaznivo predovšetkým na stav mastnej a problematickej pokožky. Maska pôsobí tiež ako jemný peeling.

ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU

Pleťová ílová maska ​​od Argiletz pokožku prekrvuje a pri pravidelnom používaní pomáha tiež odďaľovať proces starnutia. Zlepšuje tiež stav problematickej pokožky, ktorú trápia ekzémy či akné. Íl stačí zmiešať s vodou na potrebnú hustotu. Môžete ho tiež zmiešať s vybranou kvetovou vodou alebo v prípade suchšej pleti s kvalitným rastlinným olejom. Masku je tiež vhodné v priebehu zasychania na pleti neustále zvlhčovať.

Zelenému ílu sa kvôli jeho pôvodu hovorí tiež francúzsky. Má silné detoxikačné a čistiace účinky, ale zároveň pôsobí veľmi jemne a pokožku nedráždi. Efektívne čistí upchaté póry a odstraňuje "čierne bodky" a tiež prebytočnú mastnotu. Je teda vhodným pomocníkom hlavne pre mastnú pleť, ktorú pomáha normalizovať. Pri zmývaní tiež vykonáva jemný peeling - jeho drobné čiastočky majú abrazívny účinok, odstraňujú odumreté zašednuté kožné bunky a odhalia krásne hladkú, rozžiarenú pleť, pripravenú na ďalšiu starostlivosť.

Krajina pôvodu: Francúzsko

Parametre

Veľkosť balenia 100g
Krajina pôvodu Francúzsko