Argiletz Pleťová maska pre suchú pleť červený íl 100g


Argiletz

Maska z červeného ílu je vhodná predovšetkým pre suchú pleť. Má vysoký obsah minerálov, predovšetkým železa a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Detoxikuje, jemne čistí, pôsobí ako peeling a pokožku zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 943511

5,80 Eur s DPH
Skladom
ks

Maska z červeného ílu je vhodná predovšetkým pre suchú pleť. Má vysoký obsah minerálov, predovšetkým železa a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Detoxikuje, jemne čistí, pôsobí ako peeling a pokožku zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú.

ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU

Ultra ventilovaný červený íl od Argiletz pochádza z Francúzska. Je veľmi bohatý na draslík a oxidy železa. Vďaka vysokému obsahu železa dokáže krásne prekrviť a rozjasniť pleť. Vyniká tiež svojimi čistiacimi, regeneračnými a detoxikačnými schopnosťami. Íl má silné detoxikačné a čistiace účinky, ale zároveň pôsobí veľmi jemne a pokožku nedráždi. Efektívne čistí upchaté póry a odstraňuje "čierne bodky". Pôsobí veľmi šetrne, takže je vhodný aj pre suchú a citlivú pleť.

Pri zmývaní tiež vykonáva jemný peeling - jeho drobné čiastočky majú abrazívny účinok, odstraňujú odumreté zašednuté kožné bunky a zanechajú pleť krásne hladkú, rozžiarenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť. Pokožku prekrvuje a pri pravidelnom používaní pomáha tiež odďaľovať proces starnutia. Zlepšuje tiež stav problematickej pokožky, ktorú trápia ekzémy či akné.

Krajina pôvodu: Francúzsko

Parametre

Veľkosť balenia 100g
Krajina pôvodu Francúzsko