Argiletz Pleťová maska pre zmiešanú pleť žltý íl 100g


Argiletz

Pleťová maska ​​zo žltého ílu je vhodná predovšetkým pre zmiešaný typ pleti. Má totiž silnejší odmasťujúci a adstringentný účinok. Zároveň pôsobí veľmi šetrne a pokožku nedráždi ani zbytočne nepresušuje. Má vysoký obsah minerálov. Pleť zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 943379

5,80 Eur s DPH
Skladom
ks

Pleťová maska ​​zo žltého ílu je vhodná predovšetkým pre zmiešaný typ pleti. Má totiž silnejší odmasťujúci a adstringentný účinok. Zároveň pôsobí veľmi šetrne a pokožku nedráždi ani zbytočne nepresušuje. Má vysoký obsah minerálov. Pleť zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú.

ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU

Pleťová maska ​​zo žltého ílu pre zmiešanú pleť od Argiletz jemne čistí, detoxikuje, zjednocuje jej farebný odtieň a dodáva jej zdravo rozžiarenú farbu. Zároveň pleť obohacuje o celú radu minerálnych látok. Žltý íl pochádza z Francúzska, hodí sa najmä na mastnejšiu a zmiešanú pleť, pretože má vyššie odmasťujúce a adstringentné schopnosti. Je bohatý na minerály, ako je hlavne meď, zinok a draslík. Maska má silné detoxikačné a čistiace účinky, ale zároveň pôsobí veľmi jemne a pokožku nedráždi. Efektívne čistí upchaté póry a odstraňuje "čierne bodky".

Pri zmývaní tiež vykonáva jemný peeling - jeho drobné čiastočky majú abrazívny účinok, odstraňujú odumreté zašednuté kožné bunky a zanechajú pleť krásne hladkú, rozžiarenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť. Pokožku prekrvuje a pri pravidelnom používaní pomáha tiež odďaľovať proces starnutia. Zlepšuje tiež stav problematickej pokožky, ktorú trápia ekzémy či akné. Íl stačí zmiešať s vodou na potrebnú hustotu. Môžete ho tiež zmiešať s vybranou kvetovou vodou alebo v prípade suchšej pleti s kvalitným rastlinným olejom.

Použitie

Masku odporúčame aplikovať v silnejšej vrstve raz týždenne na vyčistenú pleť. Po desiatich minútach zmyte teplou vodou.

Krajina pôvodu: Francúzsko

Parametre

Veľkosť balenia 100g
Krajina pôvodu Francúzsko