Argiletz Pleťová maska rozjasňujúci biely íl 100g


Argiletz

Rozjasňujúca pleťová maska je vhodná pre všetky typy pleti. Má vysoký obsah minerálov a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Pokožku zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú. Pri zmývaní pôsobí tiež ako jemný peeling. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 943378

5,80 Eur s DPH
Skladom
ks
Rozjasňujúca pleťová maska je vhodná pre všetky typy pleti. Má vysoký obsah minerálov a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Pokožku zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú. Pri zmývaní pôsobí tiež ako jemný peeling.
 
ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU
 
Rozjasňujúca maska z bieleho ílu od Argiletz má blahodárne účinky na všetky typy pleti. Pokožku jemne čistí, zjednocuje jej farebný odtieň a dodáva jej zdravo rozžiarenú farbu. Zároveň ju obohacuje o celú radu minerálnych látok. Íl pomáha ľahko sťahovať rozšírené póry. Pri zmývaní tiež vykonáva jemný peeling - jeho drobné čiastočky majú abrazívny účinok, odstraňujú odumreté zašednuté kožné bunky a odhalia krásne hladkú, rozžiarenú pleť, pripravenú na ďalšiu starostlivosť.
 
Použitie
Masku odporúčame aplikovať v silnejšej vrstve raz týždenne na vyčistenú pleť. Po desiatich minútach ju zmyte teplou vodou.
 
Krajina pôvodu: Francúzsko

Parametre

Veľkosť balenia 100g
Krajina pôvodu Francúzsko