Argiletz Ružový íl ultra ventilovaný maska a kúpeľ (citlivá pleť) 200g


Argiletz

Maska a kúpeľ v jednom z ružového ílu je vhodná predovšetkým pre citlivú pleť. Má vysoký obsah minerálov a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Detoxikuje, jemne čistí, pôsobí ako peeling a pokožku zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú. viac

Značka: Argiletz Kód produktu: 922026

7,80 Eur s DPH
Skladom
ks
Maska a kúpeľ v jednom z ružového ílu je vhodná predovšetkým pre citlivú pleť. Má vysoký obsah minerálov a celý rad priaznivých účinkov na pleť. Detoxikuje, jemne čistí, pôsobí ako peeling a pokožku zanechá krásne jemnú a zdravo rozžiarenú.
 
ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU
 
Maska & kúpeľ z ultra ventilovaného ružového ílu od Argiletz pokožku jemne čistí, zjednocuje jej farebný odtieň a dodáva jej zdravo rozžiarenú farbu. Zároveň ju obohacuje o celú radu minerálnych látok. Nedráždi ani nevysušuje, a je preto vhodná predovšetkým pre citlivý typ pleti.
 
Maska pri zmývaní vykonáva aj jemný peeling - drobné čiastočky ílu majú abrazívny účinok, odstraňujú odumreté zašednuté kožné bunky a zanechajú pleť krásne hladkú, rozžiarenú a pripravenú na ďalšiu starostlivosť. Pokožku prekrvuje a pri pravidelnom používaní pomáha tiež odďaľovať proces starnutia. Zmierňuje podráždenie a pokožku upokojuje a posilňuje. Íl môžete použiť ako masku na tvár alebo ako zábal na celé telo. Stačí ho zmiešať s vodou na potrebnú hustotu. Môžete ho tiež zmiešať s vybranou kvetovou vodou alebo v prípade suchšej pleti s kvalitným rastlinným olejom. Na prípravu detoxikačného kúpeľa íl jednoducho prisypte do vody.
 
NÁVOD NA PRÍPRAVU
 
Na vonkajšie použitie! 2-3 lyžičky zmiešajte za pomoci drevenej špachtličky s vodou, alebo kvetovou vodou na jemnú kašičku, ktorú necháme pár minút odpočívať.
  • Ako maska: Naneste na tvár, vrátane oblasti okolo očí. Nechajte pôsobiť 10 minút a potom opláchnite vlažnou vodou. Pokožku osušte a použite hydratačný krém. Počas použitia nesmie na pokožke zaschnúť!
  • Na vlasy: Naneste do vlasov, nechajte pôsobiť 10-15 minút, potom opláchnite a vlasy umyte šampónom, ako obvykle.
  • Kúpeľ: 200 g ílu rozmiešajte vo vani. Môžete pridať pár kvapiek obľúbeného éterického oleja. Relaxujte 20 minút. Osprchujte sa.
Krajina pôvodu: Francúzsko
 
Zloženie: 100% íl

Parametre

Veľkosť balenia 200g
Krajina pôvodu Francúzsko