Attitude Detské plienky XL (veľkosť 6 / 16-30kg) 22ks biologicky rozložiteľné


Attitude

Plienky ATTITUDE sú ekologickou alternatívou k tradičným jednorazovým plienkam. Používajú viac ako 50% biologicky odbúrateľných surovín, sú hypoalergénne, bez chlóru, bez vône a bez atramentu. Sú samozrejme rovnako efektívne, absorpčné a pohodlné po celý deň ako klasické plienky. viac

Výrobca: Attitude Kód produktu: 16260

14,99 Eur s DPH
Skladom
ks

Plienky ATTITUDE sú ekologickou alternatívou k tradičným jednorazovým plienkam. Používajú viac ako 50% biologicky odbúrateľných surovín, sú hypoalergénne, bez chlóru, bez vône a bez atramentu. Sú samozrejme rovnako efektívne, absorpčné a pohodlné po celý deň ako klasické plienky. Rovnako ako všetky výrobky ATTITUDE, aj plienky ATTITUDE sú vyvíjané s ohľadom na nekompromisnú bezpečnosť. ATTITUDE biologicky odbúrateľné plienky sú určené pre deti od 16 - 30 kg.

  • Ekologicky šetrné - vyrobené viac ako 50% z prírodných a obnoviteľných surovín, o ktorých je známe, že sú biologicky odbúrateľné. Zadná vrstva kukuričného škrobu bez GMO a jadro absorbujúce celulózu z dreva FSC.
  • Účinná kontrola vlhkosti - vďaka optimalizovanému pomeru SAP (drevná buničina v absorpčnej vrstve) plienky ATTITUDE účinne chránia pokožku vášho dieťatka.
  • Bez pretečenia - aby sa minimalizovalo presakovanie, tvar plienky, zapínanie a elastické otvory obopínajú telo dieťatka tak, aby sa prispôsobila jeho tvaru.
  • Hypoalergénne - bez vône, bez farbív, bez tlačiarenských farieb alebo krémov, ktoré môžu byť dráždivé a toxické.
  • Bez chlóru -  použitá celulóza je certifikovaná FSC (lesné hospodárstvo zodpovedné za trvalo udržateľné riadenie zdrojov) a je bielená kyslíkom, čo znamená, že plienky ATTITUDE neobsahujú 100% chlóru.
  • Rozsah veľkostí - 1 až 6 na udržanie tempa s rastúcim dieťatkom.

Zloženie: buničina (100% bez chlóru, FSC certifikovaná), superabsorbčný polymér (SAP), biorozložiteľný polymér na báze kukuričného škrobu, netkaná textília (polyméry), elastické časti (bez latexu)

Parametre

Veľkosť balenia 20ks
Krajina pôvodu Kanada
Certifikáty FSC