ECOVER tekutý prací prostriedok na čiernu bielizeň Limetka a lotos 1L


Ecover

Ekologický tekutý prací prostriedok Ecover s vôňou limetky a lotosu. Určený na čierne prádlo, ktoré účinne vyperie a krásne prevonia. Zachováva mäkkosť aj farbu tkaniny. Šetrí životné prostredie. Vhodný aj pre citlivejšiu pokožku. viac

Výrobca: Ecover Kód produktu: 952156

10,70 Eur s DPH
Skladom
ks
Ekologický tekutý prací prostriedok Ecover s vôňou limetky a lotosu. Určený na čierne prádlo, ktoré účinne vyperie a krásne prevonia. Zachováva mäkkosť aj farbu tkaniny. Šetrí životné prostredie. Vhodný aj pre citlivejšiu pokožku.
ŠPECIFIKÁCIA PRODUKTU:
 
Ecover je jednou z najpopulárnejších značiek ekologickej drogérie. Produkty Ecover sú vyrobené na rastlinnej alebo minerálnej báze a neobsahujú žiadne zložky z ropy. Ich obaly sú recyklovateľné a prostriedky samotné sú ekologicky rozložiteľné, vplyv na prírodu je teda minimálny. Ecover netestuje produkty na zvieratách a produkty sú vhodné aj pre citlivú pokožku. Spoločnosť bola ocenená OSN za mimoriadne ekologickú prevádzku.
 
Frans Bogaerts založil firmu Ecover so svojimi spolupracovníkmi v roku 1979. Ich prvým výrobkom bol prací prášok a časom vyvinuli prostriedky do celej domácnosti. Roku 1992 postavil Ecover ekologickú továreň v Malle v Belgicku. Hlavným cieľom firmy je údržba domácnosti s šetrnosťou voči životnému prostrediu.
 
Použitie: Pridajte do práčky podľa návodu výrobcu. Pri ručnom praní pridajte do teplej vody. Nepridávajte priamo neriedené na Vaše prádlo.1 odmerka = 35 ml. Znečistenie: práčka (4-5 kg) ručné pranie (5 l) Slabé 30 ml 20 ml Stredná / ťažké 45 ml 20 ml
 
 
DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:
 
Skladovanie: Skladujte mimo dosahu detí.
Legislatívne zaradenie: Ekologický prostriedok.
 
 
Krajina pôvodu: Belgicko
 
Zloženie: 5-15%: neiónové povrchovo aktívne látky, <5%: mydlo, aniónové povrchovo aktívne látky, parfumy. Ostatné: voda, denaturovaný alkohol, chlorid sodný, trinatrium-citrát, polymér inhibítora prenosu farbivá, kyselina citrónová.

VAROVANIE / POZOR H319 - Spôsobuje vážne podráždenie očí. P102 - Uchovávajte mimo dosahu detí. P305 + P351 + P338 - PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a ak je možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P337 + P313 - Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. P101 - Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku.

Parametre

Veľkosť balenia 1000ml
Krajina pôvodu Belgicko