Purity Vision Kvetová voda Gerániová BIO 100ml


U Dodávateľa - do 8 dní
ks
(6 ks na sklade)

Purity Vision Kvetová voda Gerániová BIO 100ml

Bio Gerániovú vodu PURITY VISION® si zamilujete pre jej sviežu, ľahko sladkú vôňu s ružovými podtónmi. Táto kvetová voda sa získava parnou destiláciou kvetov rastliny Pelargonium a je ideálna na starostlivosť o všetky typy pleti, vrátane aknóznej a problematickej pleti u dospievajúcich.

Bio Gerániová voda zmierňuje začervenanie, sťahuje póry a navracia pleti jas a pružnosť. Blahodarné účinky tejto kvetovej vody môžete tiež použiť na starostlivosť o vaše telo alebo na prevoňanie vlasov. Ocenia ju hlavne ženy, pretože geranium uľavuje predmenštruačnému a menštruačnému napätiu.
TIP: Na zvýšenie hydratácie a umocnenia omladzujúceho účinku použite Bio Gerániovú vodu na pleť pred nanesením Bio Ružového omladzujúceho krému PURITY VISION®.

Výroba

Bio Gerániová voda PURITY VISION® sa vyrába šetrnou parnou destiláciou z Pelargónie vonnej, ktorá sa vyznačuje sviežou kvetinovou vôňou. Pri zbere drobných kvetov vyberáme iba tie najkvalitnejšie a najčerstvejšie kúsky. Spracovanie prebieha dvojitou parnou destiláciou, ktorej výsledkom je voda obohatená o bioaktívne látky Pelargónie. Pri výrobe sa neoddeľuje vzácny geraniový olej, ale zostáva vo vnútri. Vďaka tomu nepotrebuje Bio Gerániová voda žiadne konzervačné látky či alkohol.

Použitie

Rozmaznávanie pleti: Bio Gerániovú vodu ocenia všetky typy pleti. Môžete ju použiť na dočistenie pleti. Na vatový tampónik naneste primerané množstvo vody a zotrite nečistoty. Je vhodná aj ako podklad pred nanesením vyživujúceho masla alebo oleja.
TIP: Zmiešajte Rhassoul marocký íl PURITY VISION® s pár kvapkami Bio Gerániovej vody a naneste si čistiacu pleťovú masku. Nechajte pôsobiť 5 min a potom jemne zmyte.

Starostlivosť o telo: Bio Gerániová voda upokojuje podráždenú pokožku po holení, bodnutí hmyzom a spálením od slniečka. Znižuje viditeľnosť jemných jaziev, vďaka jej vplyvu na elasticitu pokožky. Má repelentné účinky.

Krásne vlasy: Bio Gerániová voda upokojuje podráždenú pokožku hlavy. Napomáha v boji proti lupinám a uľahčuje rozčesávanie.

Skladovanie: Všetky kvetové vody uchovávajte v tme pri izbovej teplote. Počas leta a teplejšieho počasia odporúčame využiť chladničku.

CERTIFIKÁTY - Certifikácie, ktoré ručia za tú najvyššiu kvalitu produktu:

CPK bio

CPK je skratkou troch slov - Certifikovaná prírodná kozmetika. Certifikácia zaručuje, že daný výrobok splnil prísne pravidlá a obsahuje zložky minimálne z 85% prírodného pôvodu. Ďalej neobsahuje syntetické zlúčeniny, GMO zložky, minerálne oleje atď. Výrobky zároveň nesmú byť testované na zvieratách. "BIO" znamená, že okrem štandardov pre CPK zaručuje tiež pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva (BIO) či voľného zberu.
V PURITY VISION® chceme, aby takto označené výrobky, obsahovali aspoň 90% surovín pochádzajúcich z ekologického poľnohospodárstva.

CRUELTY FREE and VEGAN

Tento certifikát je udeľovaný spoločnosťou PETA. Zabezpečuje, že žiadny z našich produktov, ani jeho ingrediencie, neboli testované na zvieratách, a navyše neobsahujú žiadne suroviny živočíšneho pôvodu (včelí vosk, lanolín, karmín atď.).
V PURITY VISION® si vážime všetkých živých bytostí, a preto je proti nášmu presvedčeniu čokoľvek testovať na zvieratách.

INCI: 

100% Gerániová voda

Parametre

Veľkosť balenia 100ml
Krajina pôvodu Česká republika
Certifikáty CPK bio, Cruelty Free and Vegan (PETA)