SOBiO Hubka konjac s bambusom-exfoliačné čistenie pleti Pur BAMBOO 18g


Konjacová hubka zaisťuje hlboké a citlivé čistenie bez mydla. Odvádza nečistoty a šetrne odstraňuje staršie kožné bunky. Pleť je po použití zjednotená, žiarivá a svieža. Dermatologicky testované. Hubka je vhodná aj pre citlivú pokožku. viac

Výrobca: SO’BIO étic Kód produktu: 946288

12,20 Eur s DPH
Skladom
ks

Konjacová hubka zaisťuje hlboké a citlivé čistenie bez mydla. Odvádza nečistoty a šetrne odstraňuje staršie kožné bunky. Pleť je po použití zjednotená, žiarivá a svieža. Dermatologicky testované. Hubka je vhodná aj pre citlivú pokožku. Pre všetky typy pleti.

  • Obsahuje okrem BIO vlákniny aj extrakt z bambusových listov.
  • Je úplne prírodná.
  • Pomáha plniť detoxikačnú funkciu kože.
  • Certifikát prírodnosti COSMEBIO.
  • Certifkát prírodnosti ECOCERT COSMOS ORGANIC.

Čím je hubka Pur Bamboo od SO'BIO étic iná?
Klasické konjac hubky väčšinou neobsahujú okrem konjac žiadne ďalšie zložky. Táto hubka však vznikla spojením konjac a extraktu z bambusových listov, ktorý zásadne podporuje čistiace schopnosti samotného procesu.

Ako sa používa?
Hubku namočte na zhruba 3 minúty do vlažnej vody pred jej použitím. Jemne vytlačte vodu a hubku môžete použiť samotnú alebo lepšie s prírodným odličovadlom. Pre dokonalý bambusový efekt použite dvojfázovú micelárnu vodu z tejto rady. Pleť jemne masírujte krúživými pohybmi. Hubku potom dobre opláchnite a nechajte úplne vyschnúť. Hubka má povrázok pre ľahké zavesenie a dokonalé vyschnutie.

Čo je vlastne konjac?
Konjac je dobre rastúca koreňová trvalka pôvodom z Ázie. V Japonsku ju poznajú ako Konnyaku. Rastie divoko predovšetkým v horských oblastiach a používa sa ako jedlo alebo na kozmetické účely. Prvýkrát bola objavená v Indočíne pred 1500 rokmi, od tej doby sa používa predovšetkým v Kórei, Japonsku a Číne. Na výrobu hubky sa používa v tomto prípade BIO konjacová vláknina.

Ako dlho mi vydrží?
Hubka má životnosť zhruba 2 mesiace. Potom sa začne postupne drobiť, a to je okamih, kedy si treba zaobstarať novú. Schválne koľko za tú dobu ušetríte odličovacích tampónov!

Ako vznikla vízia kozmetiky s bambusom?
Prostredie okolo nás a rýchly moderný životný štýl kladú na našu pleť zvýšené nároky. Podajme pleti pomocnú ruku a pomôžme jej plniť jednu z jej funkcií. Koža je najväčším detoxikačným orgánom a ak s ním v tomto smere budeme dobre spolupracovať ona sa nám odvďačí svojou prirodzenou funkčnosťou a krásou.
Rada Pur Bamboo reaguje na tieto potreby a prináša inovatívnu detoxikačnú starostlivosť, ktorá prirodzene podporí vlastné kožné očistné procesy. Keď sa francúzski odborníci na výrobu kozmetiky stretli s tým, aké vlastnosti ponúka extrakt z bambusových listov, bolo rozhodnuté. Chceli ho ponúknuť v ucelenej rade, keď jeden výrobok nadväzuje na druhý a všetkými sa prelínajú práve čistiace schopnosti bambusu. Rada je postavená na bambusovej miazge a prípadne aj bambusovom púdre. Tá podporuje vyčistenie všetkých nečistôt z pokožky.

Výsledkom starostlivosti s radou Pur Bamboo je okamžitý efekt prežiarenie a sviežosť.

Prečo bambus?
Bambus má svoj pôvod v Číne, kde je známy svojimi čistiacimi vlastnosťami a to hneď na niekoľkých úrovniach. Používa sa jak v medicíne, tak v kozmetike. Využíva sa aj ako koreňová čistička vôd, kde je voda čistená cez bambusové korene, podobne sa využívajú napríklad aj niektoré druhy kosatcov. Bambus tiež obsahuje celý rad minerálov a vitamínov. Je cenený predovšetkým pre vysoký obsah kremíka, ktorý je kľúčový pre pokožku, vlasy aj nechty.

Odkiaľ je tento konkrétny bambus?
BIO bambus používaný v rade Pur Bamboo spoločností SO'BiO étic® je 100% francúzskeho pôvodu. Tento bambus rastie prirodzene bez potreby umelého zavlažovania. Je ručne zbieraný.

Krajina pôvodu konjac: Kórea

Spoločnosť SO'BiO ETIC vznikla v roku 2007. Od tej doby sa venuje výrobe ekologických a etických kozmetických produktov. Ich kozmetika je starostlivo testovaná a všetky problematické a škodlivé zložky sú ihneď odstraňované. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, syntetické vonné látky, nanočastice, polyetylénglykol alebo glykol. SO'BiO ETIC na výrobu využíva predovšetkým prírodné ingrediencie, aby podporila prirodzenú krásu človeka. Firma má certifikát Ecocert a Cosmebio preukazujúce pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva a je súčasťou 1% for the Planet Club.

Zloženie:
Mannan *: konjac bio, bambus arundinacea LEAF EXTRACT: bambusový prášok známy pre svoje čistiace účinky, AQUA / WATER / EAU: čistená voda
* Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Vhodné pre vegánov.

Parametre

Veľkosť balenia 18g
Krajina pôvodu Francúzsko
Certifikáty COSMEBIO, ECO CERT