SOBiO Kondicionér ochranný s ricínom a arginínom BIO 200ml


Pre všetky typy vlasov vrátane veľmi poškodených. Výrazne uľahčuje rozčesávanie. viac

Výrobca: SO’BIO étic Kód produktu: 942369

8,30 Eur s DPH
Skladom
ks

Kondicionér je určený pre normálne až veľmi poškodené vlasy. Ricínový olej je obsiahnutý v takom množstve, aby vlasy ochránil a vyživil. Účinkov ricínového oleja sa čím ďalej častejšie využíva v starostlivosti ako o vlasy, tak aj o mihalnice a obočie.

  • pre regeneráciu
  • pre ochranu vlasu
  • pre vitalitu celej dĺžky vlasu
  • výrazné uľahčenie rozčesávania

Kedy uvidím výsledky?
Veľa záleží na vašom konkrétnom stave vlasov. Ak vaše vlasy nie sú zásadne poškodené, tak budete patriť medzi tých zákazníkov, ktorí oceňujú výsledky už po prvom umývaní. Sám výrobca však upozorňuje, že tomuto prírodnému kondicionéru je potrebné dať 10 umývaní šancu, aby bol proces regenerácie skutočne viditeľný.

Nie sú vlasy po použití ťažké?
Vaše vlasy získajú pružnosť, ale zároveň aj ľahkosť a budú sa lepšie stylingovo upravovať.

Ako kondicionér použiť?
Používajte bežným spôsobom. Po umytí vlasov šampónom odporúčame použiť kondicionér a nechať ho pôsobiť 1 až 2 minúty

Akú môžem čakať konzistenciu?
Kondicionéry od SO'BIO étic majú optimálnu konzistenciu. Nie sú ani príliš tekuté, ani hutne gélové. Dobre sa s nimi pracuje. Z vlasov nestekajú.

Čo môžeme zaručiť?

  • Žiadne parabény, silikóny, sulfáty.
  • Parfumácia prírodného pôvodu.
  • Trvanlivosť 6 mesiacov od otvorenia.
  • Certifikát prírodnosti ECOCERT.
  • Certifikát prírodnosti COSMEBIO.

Spoločnosť SO'BiO ETIC vznikla v roku 2007. Od tej doby sa venuje výrobe ekologických a etických kozmetických produktov. Ich kozmetika je starostlivo testovaná a všetky problematické a škodlivé zložky sú ihneď odstraňované. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, syntetické vonné látky, nanočastice, polyetylénglykol alebo glykol. SO'BiO ETIC pre výrobu využíva predovšetkým prírodné ingrediencie, aby podporila prirodzenú krásu človeka. Firma má certifikát Ecocert a Cosmebio preukazujúce pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva a je súčasťou 1% for the Planet Club.

Zloženie:
Aqua / Water, Behenyl Alcohol, Malva Sylvestris (Mallow) Extract ** Glycerín, Ricinus communis (Castor) Seed Oil **, Glyceryl Stearate, Brassicyl Valinate Esylate Esylate, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil **, Arachidyl Glucoside, Caesalpina Spinosa , Arachidyl Alcohol, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance), Arginine, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder **, Sodium Levulinate, Linalool, geraniol, Lactic Acid, Sodium Hydroxide
** Z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva BIO

Parametre

Veľkosť balenia 200ml
Krajina pôvodu Francúzsko
Certifikáty COSMEBIO, ECO CERT