SOBiO Lak na nechty 02 něžná hnedá 10ml


Lak na nechty v neutrálnom hnedom odtieni pre elegantné a upravené ruky. Rýchlo schne a má veľmi praktický štetec. viac

Značka: SO’BIO étic Kód produktu: 943501

9,90 Eur s DPH
Skladom
ks

Lak na nechty od SO'BIO étic má decentný hnedý odtieň, ktorý vyzerá dobre už po prvej nanesenej vrstve. Lak rýchlo schne, takže vás po aplikácii nezdrží dlhým čakaním. Obsahuje bio ricínový olej, ktorý nechty posilňuje a omladzuje. Výrobca garantuje prírodné zloženie z minimálne 83%. Neobsahuje klasických "strašiakov" lakov na nechty, ako sú parabény, formaldehyd, ftaláty, toluén, xylene, colophane a synthetic camphor.

Praktický štetec zaisťuje jednoduchú a presnú aplikáciu. Pre najväčšie krytie a naozaj plnú sýtosť farby naneste lak v dvoch vrstvách. Odporúčame použiť priesvitný podkladový lak ako prvú vrstvu, následne dve vrstvy laku vo zvolenom odtieni a následne ešte ako vrchnú vrstvu zafixovať priesvitným lakom. Takto vám lak vydrží naozaj dlho v neporušenom stave a odolá aj ľahším činnostiam, kvôli ktorým sa laky obyčajne rýchlo poškriabu a odrú.

Spoločnosť SO'BiO ETIC vznikla v roku 2007. Od tej doby sa venuje výrobe ekologických a etických kozmetických produktov. Ich kozmetika je starostlivo testovaná a všetky problematické a škodlivé zložky sú ihneď odstraňované. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, syntetické vonné látky, nanočastice, polyetylénglykol alebo glykol. SO'BiO ETIC na výrobu využíva predovšetkým prírodné ingrediencie, aby podporila prirodzenú krásu človeka. Firma má certifikát Ecocert a Cosmebio preukazujúce pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva a je súčasťou 1% for the Planet Club.

Parametre

Veľkosť balenia 10ml
Krajina pôvodu Francúzsko