SOBiO Pleťový peeling hĺbkovo čistiaci Pur BAMBOO BIO 50ml


Peeling Pur Bamboo má tekutú, gélovitú konzistenciu. Abrazívnou zložkou je bambusový prášok. Pri nanesení na pleť a jemnej masáži sa hydratačný nosič vstrebáva do pokožky a zvláčňuje ju. Peelingové čiastočky bambusu majú možnosť šetrným spôsobom odstrániť všetko z povrchu pokožky. Pleť peelingom jemne masírujte, a nakoniec opláchnite vodou. viac

Výrobca: SO’BIO étic Kód produktu: 943812

12,20 Eur s DPH
Skladom
ks

Peeling Pur Bamboo má tekutú, gélovitú konzistenciu. Abrazívnou zložkou je bambusový prášok. Pri nanesení na pleť a jemnej masáži sa hydratačný nosič vstrebáva do pokožky a zvláčňuje ju. Peelingové čiastočky bambusu majú možnosť šetrným spôsobom odstrániť všetko z povrchu pokožky. Pleť peelingom jemne masírujte, a nakoniec opláchnite vodou.

Jemná francúzska gommage, čiže peeling, pre hĺbkové a zároveň vysoko citlivé čistenie pleti.

 • Pre všetky typy pleti

Ako sa s sním pracuje?
Peeling Pur Bamboo má tekutú, gélovitú konzistenciu. Abrazívnou zložkou je bambusový prášok. Pri nanesení na pleť a jemnej masáži sa hydratačný nosič vstrebáva do pokožky a zvláčňuje ju. Peelingové čiastočky bambusu majú možnosť šetrným spôsobom odstrániť všetko z povrchu pokožky. Pleť peelingom jemne masírujte, a nakoniec opláchnite vodou.


Obsahuje:

 • Čistiaci bambusový extrakt.
 • Exfoliačný bambusový prášok.
 • Vilínovú kvetovú vodu.

Ako často ho používať?
Ideálne 1 až 2x týždenne. Vždy na odlíčenú a vyčistenú pleť. Dbajte na to, aby masáž pleti bola citlivá a jemná. Pri pravidelnom používaní je pleť viditeľne jasná, hladká a svieža.

Ako peeling vonia?
Vôňa je bambusová svieža s nádychom hamamelu. Vilínová kvetová voda je jednou z kľúčových zložiek peelingu. Použitá parfumácia je 100% prírodná.

Čo môžeme zaručiť?

 • Bez parabénov, silikónov a syntetických parfumácií.
 • 99% objemu je prírodného pôvodu.
 • 25% zložiek je z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva - BIO.
 • Sklenený téglik, ktorý je možné opätovne použiť.
 • Trvanlivosť 6 mesiacov od otvorenia.
 • Certifikát prírodnosti COSMEBIO.
 • Certifikát prírodnosti ECOCERT COSMOS ORGANIC.

Ako vznikla vízia kozmetiky s bambusom?
Prostredie okolo nás a rýchly moderný životný štýl kladú na našu pleť zvýšené nároky. Podajme pleti pomocnú ruku a pomôžme jej plniť jednu z jej funkcií. Koža je najväčším detoxikačným orgánom a ak s ním v tomto smere budeme dobre spolupracovať ona sa nám odvďačí svojou prirodzenou funkčnosťou a krásou.
Rada Pur Bamboo reaguje na tieto potreby a prináša inovatívnu detoxikačnú starostlivosť, ktorá prirodzene podporí vlastné kožné očistné procesy. Keď sa francúzski odborníci na výrobu kozmetiky stretli s tým, aké vlastnosti ponúka extrakt z bambusových listov, bolo rozhodnuté. Chceli ho ponúknuť v ucelenej rade, keď jeden výrobok nadväzuje na druhý a všetkými sa prelínajú práve čistiace schopnosti bambusu. Rada je postavená na bambusovej miazge a prípadne aj bambusovom púdre. Tá podporuje vyčistenie všetkých nečistôt z pokožky.

Výsledkom starostlivosti s radou Pur Bamboo je okamžitý efekt prežiarenie a sviežosť.

Prečo bambus?
Bambus má svoj pôvod v Číne, kde je známy svojimi čistiacimi vlastnosťami a to hneď na niekoľkých úrovniach. Používa sa jak v medicíne, tak v kozmetike. Využíva sa aj ako koreňová čistička vôd, kde je voda čistená cez bambusové korene, podobne sa využívajú napríklad aj niektoré druhy kosatcov. Bambus tiež obsahuje celý rad minerálov a vitamínov. Je cenený predovšetkým pre vysoký obsah kremíka, ktorý je kľúčový pre pokožku, vlasy aj nechty.

Odkiaľ je tento konkrétny bambus?
BIO bambus používaný v rade Pur Bamboo spoločností SO'BiO étic® je 100% francúzskeho pôvodu. Tento bambus rastie prirodzene bez potreby umelého zavlažovania. Je ručne zbieraný.

Spoločnosť SO'BiO ETIC vznikla v roku 2007. Od tej doby sa venuje výrobe ekologických a etických kozmetických produktov. Ich kozmetika je starostlivo testovaná a všetky problematické a škodlivé zložky sú ihneď odstraňované. Výrobky neobsahujú parabény, silikóny, syntetické vonné látky, nanočastice, polyetylénglykol alebo glykol. SO'BiO ETIC pre výrobu využíva predovšetkým prírodné ingrediencie, aby podporila prirodzenú krásu človeka. Firma má certifikát Ecocert a Cosmebio preukazujúce pôvod surovín z ekologického poľnohospodárstva a je súčasťou 1% for the Planet Club.

Zloženie:

PARFUM (Fragrance): parfumácie 100% prírodného pôvodu, SODIUM LEVULINATE: stabilizátor prírodného pôvodu, Lactic ACID: zložka prírodného pôvodu zaručujúci optimálne pH, BENZYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE: konzervant syntetického pôvodu, CI 77492 (IRON oxides), CI 77510 (FERRIC FERROCYANIDE ): pigmenty prírodného pôvodu, Talca: púdrový prášok prírodného pôvodu, LIMONENE, LINALOOL: alergény prirodzene obsiahnuté v prírodných éterických olejoch, sú súčasťou 100% prírodnej parfumácie. (1) Známe pre svoje účinky
* Produkt kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva. Vhodné pre vegánov.

Parametre

Veľkosť balenia 50ml
Krajina pôvodu Francúzsko
Certifikáty COSMEBIO, ECO CERT