Akú starostlivosť o vlásky pre Vaše deti preferujete vy?

My sme vám spísali niekoľko typov , prečo používať pre Vaše deti prírodný šampón?

  • Prírodné prísady v detskej kozmetike sa bezpečnejšie používajú každý deň, najmä na mäkkú, citlivú pokožku a pokožku náchylnú k ekzémom.
  • Použitie organického šampónu významne znižuje chemickú záťaž na tele vášho dieťaťa.
  • Organické šampóny znižujú počet škodlivých chemikálií, ktoré sa dostanú do životného prostredia.
  • Organické šampóny obsahujúce aloe stimulujú rast vlasov a sú známe svojimi liečivými vlastnosťami.
  • Organické šampóny neobsahujú SLS ani silikóny.

Musíme mať na pamäti, že vlasy našich detí sú zdravé! Nikdy neboli podrobené dlhoročnému farbeniu, sušeniu, narovnávaniu alebo krúteniu. Používaním prírodných produktov od začiatku dochádza k menšiemu hromadeniu chemikálií čo nakoniec vedie k zdravším vlasom.

Smutnou pravdou je, že v bežných detských kúpeľňových výrobkoch sa používa veľké množstvo  nie ideálnych chemikálií, vhodných pre detskú pokožku.  Pri pohľade na zoznam prísad na zadnej strane fliaš je ťažké porozumieť väčšine z nich. Následne máme veľmi malú predstavu, či sú tieto zložky vhodné pre naše deti alebo či sú škodlivé pre ich zdravie. V konvenčnej starostlivosti o vlasy môžu SLS prísady vlasy rozstrapkávať a vysušiť. Silikón sa potom používa na „fixáciu“, vďaka čomu sú vlasy  hodvábne hladké a lesklé. Pokiaľ ide o naše deti, jemný šampón bez škodlivých chemikálií je pre ne oveľa bezpečnejší tak ako na ochranu pokožky hlavy a vlasu ako aj na ochranu prírody.

Najnovší prírastok značky Pure Beginnings  je dokonalou prírodnou alternatívou k porovnateľným konvenčným ponukám starostlivosti o vlasy pre deti. Vyrobené s aktívnou pomocou detí, šampón FUN TIME s kondicionérom a Marula olejom je extrémne mierny a neobsahuje parabény, silikóny, sulfáty, farbivá ani syntetické vône. Je ideálny pre každodenné použitie pre deti s normálnou až suchou pokožkou hlavy. Šampón pomáha udržiavať prirodzenú vlhkosť pokožky hlavy a jeho bohatá penivosť nebude dráždiť detské očká.

"Tento šampón s kondicionérom poskytuje jemný šampón typu" všetko v jednom "a doplňuje celý rad bezpečných a účinných produktov starostlivosti o vlasy pre celú rodinu."

Pri výrobe našich produktov, Pure Beginnings vždy dbá na to, aby produkt bol čo najviac prirodzený pre prostredie pokožky a vlasov. Náš nový šampón s kondicionérom typu All-in-One obsahuje olej Marulaorganický extrakt z ovocia baobabu, organické aloe a organický rooibos. Mierne povrchovo aktívne látky nezbavujú vlasy prírodných olejov a každá z použitých zložiek zohráva dôležitú úlohu pri zabezpečovaní starostlivosti o pleť a pokožku hlavy. Marula olej pomáha pri utesňovaní poškodených vlasových prameňov a uzamknutí vlhkosti, ovocný extrakt z baobabu vyživuje suché vlasy, zatiaľ čo organické aloe pomáha upokojiť pokožku hlavy.

"Tento šampón s kondicionérom bol špeciálne vyvinutý pre deti všetkých vekových kategórií. Bezpečný aj pre najcitlivejšiu pokožku hlavy, môžete ho používať bez ohľadu na vek vášho dieťaťa, "hovorí Bruce Moore-Gordon, vlastník Pure Beginnings.

"Ako značka sme odhodlaní poskytovať bezpečné, efektívne a pohodlné výrobky pre celú rodinu a súčasne zabezpečiť, aby všetky naše zložky mali organický a prírodný pôvod," pokračuje.

Prírodné zložky:

  • Marula olejmá vysoký obsah antioxidantov vitamínu C a E, ako aj kyselinu olejovú a pomáha zceliť poškodené vlasy a uzamknúť v nich vlhkosť.
  • Organický výťažok z ovocia Baobabpôsobí ako prírodný kondicionér pre vlasy a pokožku hlavy. Pomáha odstraňovať a zvlhčovať suché vlasy.
  • Organická Aloepomáha upokojiť pokožku hlavy.

Pure Beginnings Fun Time šampón s kondicionérom je certifikovaný ekologickým certifikátom  Ecocert, všetky zložky získava prostredníctvom organizácie  Phytrotrade Afrika  a taktiež má  vegánsky certifikát.