Almawin Dezinfekčný prostriedok na povrchy 250ml s rozprašovačom


Čisto rastlinný prípravok na dezinfekciu povrchov a predmetov v domácnosti, pre voľný čas a cestovanie. Vhodné tiež na syntetický materiál (okrem akrylu), sklo, porcelán a keramiku. Ideálne na dezinfekciu kľučiek, toaliet, drezov, spŕch, vaní a pod. Účinný proti baktériám, vírusom a plesniam. viac

Značka: Almawin Kód produktu: 8039250

9,90 Eur s DPH
Skladom
ks

Čisto rastlinný prípravok na dezinfekciu povrchov a predmetov v domácnosti, pre voľný čas a cestovanie. Vhodné tiež na syntetický materiál (okrem akrylu), sklo, porcelán a keramiku. Ideálne na dezinfekciu kľučiek, toaliet, drezov, spŕch, vaní a pod. Účinný proti baktériám, vírusom a plesniam.

Použitie:
Doporučená aplikácia: 5 streknutí = 2,6 ml na povrch 10x10 cm. Nastriekajte na povrch a nechajte pôsobiť po dobu 60 s. Neutierajte.

Garancia ECOGARANTIE
Účinnosť lieku, jeho nezávadnosť a šetrnosť k pokožke boli úspešne testované niekoľkými nezávislými inštitúciami, ako sú: Ecogarantie, Nemecká spoločnosť pre hygienu a mikrobiológiu (DeutscheGesellschaftfürHygieneundMicrobiologie), Združenie pre potieranie vírusových ochorení (DeutscheVereningungzurBekämpfung von Viruskrankheiten) a Inštitútom Roberta Kocha (Robert-Koch-Institut.)

Zloženie: etanol * 80%, gáfor 1%, čistená voda.
(* Z ekologického poľnohospodárstva)

Parametre

Veľkosť balenia 250ml
Krajina pôvodu Nemecko
Certifikáty Ecogarantie, Vegan